Переможці напівмарафону CrossHill 2015 в Чернівцях

- 25.05.2015 15:07

Напівмарафонний забіг «CrossHill 2015» відбувся 24 травня у Чернівцях. Учасники спортивного дійства долали відстані у 500 метрів (дитячий забіг), 2, 5, 10 та 21 км. Основні дистанції Чернівецького напівмарафона «CrossHill 2015» завершили 257 учасників.

На дистанції 21 км найшвидшим став вихованець школи легкої атлетики Сергій Дуган. Він пробіг цю дистанцію за 1 годину 11 хвилин і 52 секунди.
Друге місце посів буковинець Юліан Аштефаніца, третє місце – киянин Сергій Попов. Серед жінок найшвидшою стала франківчанка Оксана Угринчук – 1 година 23 хвилини 21 секунда. На другому місці – чернівчанка Юлія Профіс. На кілометровій дистанції першим став буковинець Роман Соха (39.54), а 5-кілометрову дистанцію першим подолав Олег Линюк (18.47).

Двокілометрову відстань пробіг секретар Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик.

По завершенні напівмарафону учасників, які показали найшвидші результати, нагородили пам’ятними призами.

Ключові слова: напівмарафон кроссхілл Чернівці, кросс хілл чернівці, CrossHill 2015