Супервізія для психологів українською

- 19.12.2023 12:51
Супервізія для психологів українською

Супервізія для психологів є невід'ємною частиною професійного розвитку у психологічній сфері. Цей процес забезпечує рівень підтримки, навчання та зростання для практикуючих фахівців, допомагаючи їм краще розуміти свою роботу, покращувати навички та ефективність у спілкуванні з клієнтами. Супервізія для психологів - це запорука грамотної роботи психолога та профілактика вигоряння.

Психолог Вікторія Корєтнік - фахівець з досвідом роботи більше 9 років. Проводить супервізіі онлайн українською по всьому світу.

Запис на супервізію до Вікторії можлива в телеграм:
Тривалість 1 супервізії: 50 хвилин

Вартість супервізії: та сама ціна, за якою працюєте ви як психолог з вашими клієнтами одну сесію.

Контакти: e-mail: Vshudel@gmail.com, Skype: vshudel

 Що таке супервізія?

 Супервізія – це спеціалізоване навчання, організоване на підтримку професійного зростання психологів, психотерапевтів та інших фахівців у сфері психології. Вона включає регулярні зустрічі з досвідченим супервізором, який є наставником і підтримуючим фактором для практикуючого фахівця.

 Цілі супервізії

Основна мета супервізії – створення безпечного простору для професіонала, де він може обговорювати свою роботу, проблеми та труднощі, з якими він стикається на практиці. Вона також сприяє:

1. Розвитку професійної компетенції: Обговорення клінічних випадків та методів дозволяє розширити знання та покращити техніку роботи з клієнтами.
2. Рефлексії та саморозвитку: Супервізія стимулює саморефлексію, допомагаючи психологам краще розуміти себе в контексті своєї роботи та взаємодії з клієнтами.
3. Підтримка емоційного благополуччя: Робота з клієнтами може бути емоційно навантаженою; супервізія надає простір для обговорення цих аспектів та підтримки спеціаліста.

 Процес супервізії

Зазвичай супервізія проводиться у групах чи індивідуально. Зустрічі можуть бути регулярними (наприклад, щотижневими чи щомісячними), де психологи обговорюють клінічні випадки, етичні питання, особисті реакції на клієнтів та інші аспекти своєї роботи.

Важливість супервізії

Це не просто формальна вимога для ліцензії чи сертифікації, а й цінний інструмент для постійного професійного зростання. Психологічна практика потребує постійного розвитку, і супервізія допомагає вчитися на досвіді інших, бачити свою роботу під новим кутом та рости як фахівець.

Супервізія – це необхідна частина психологічної практики, що сприяє якісному наданню послуг клієнтам та особистісному зростанню фахівців, що практикують. Вона підтримує розвиток навичок, емоційний добробут та рівень професійної компетенції у сфері психології.


Ключові слова: Консультація, навчання, розвиток, супервізія психотерапевт, професійне зростання, клінічна практика, менторство, підтримка, рефлексія, емоційна підтримка, супервізор, терапевтичний процес, зворотний зв'язок, компетенції, професійна спільнота, психологічна

Коментарі (1)
Олена | 15.01.2024
Дякую Вікторія ви неймоврно високої кваліфікації супервізор!

Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Кирило Буданов розповів про спроби замаху на президента Путіна При цьому Пєсков зауважив, що загрози, які походять від київської влади, очевидні.
- 14.07.2024 11:05
Журналістка після замаху на Трампа назвала одну його дію дивною Відомо, що після пострілів агенти служби безпеки спробували вивести
- 14.07.2024 11:01
У США замах на вбивство Дональда Трампа: стрілка ліквідовано ФБР: стрілянина на мітингу Трампа розглядається як замах на нього
- 14.07.2024 10:52
М'ясо з кров'ю: чим корисно і кому не можна Людина «приручила» вогонь понад 1,5 млн років тому, проте
- 12.07.2024 15:57
Как составить доверенность за границей украинцам Если вы находитесь за границей и нуждаетесь в оформлении доверенности
- 12.07.2024 15:13
За минулу добу у шахрайську пастку потрапили двоє жителів Чернівців: співробітники поліції розпочали провадження Під час оформлення онлайн-доставки, 33-річна чернівчанка втратила майже 30 тисяч г
- 12.07.2024 14:32
Чим небезпечна спека для здоров'я людини Спекотне літнє сонце не один тиждень поспіль
- 02.07.2024 15:08
Суд над бандой, яка незаконно збувала на території регіону прекурсори Протиправну діяльність чотирьох жителів обласного центру, які нелегально
- 02.07.2024 12:04

Всі новини