МОМ організовує останню «живу бібліотеку» в Чернівцях

- 25.05.2009 12:28
МОМ організовує останню «живу бібліотеку» в Чернівцях

Як повідомили "Платиновій Буковині" у пресцентрі Областної адміністрації, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації 29 травня 2009 року організовує Прес-конференцію, присвячену проведенню останньої «Живої Бібліотеки» з метою формування позитивного погляду українців до представників різних народів та суспільств, привернення уваги до позитивного внеску людей різних національностей в повсякденне життя. Прес-конференція розпочнеться о 9:00 годині в приміщенні Центру естетичного виховання «Юність Буковини» за адресою вул. Червоноармійська, 5 (читальний зал бібліотеки, 1 поверх).  

Журналісти матимуть можливість поставити запитання щодо проведення заходу учасникам прес-конференції: Надзвичайному та Повноважному Послу Канади в Україні пану Даніелю Карону, старшому координатору програм Представництва МОМ в Україні пані Дайві Вілкєліте, координатору проекту МОМ «Ініціатива Розмаїття» Луї Поттьє та голові Служби в справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації пані Юлії Яківчек.

У рамках прес-конференції буде офіційно презентовано соціальну кампанію щодо формування позитивного ставлення до культурного діалогу в Україні. Дана соціальна кампанія стартує в рамках проекту Представництва МОМ в Україні «Ініціатива Розмаїття» та є компонентом проекту Канадського Агентства Міжнародного Розвитку під назвою «Розвиток культурного діалогу у Львівській та Закарпатській областях». Основною цільовою аудиторією стануть учні вищих шкіл та університетів України. В рамках кампанії українській громадськості будуть також представлені спеціальні відео- та радіоролики, а також фотоматеріали, які можна буде завантажити на офіційному веб-сайті Представництва МОМ в Україні за лінком: http://iom.org.ua/index.php?page=video.  

«Розвиток культурного розмаїття лише покращує якість нашого повсякдення, робить його цікавішим, змістовнішим та забарвленим у кольори. Недарма наша кампанія стартує під лозунгом  «Колір шкіри не має значення!», розповідає Координатор проекту пані Луа Поттьє.  

По завершенні прес-конференції о 10:00 годині відбудеться зустріч із «живими книгами». У «Живій Бібліотеці» книги уособлюватимуть реальні люди – представники різних національних мен шин Чернівецької області. Читачами стануть учні двох десятих класів Ліцею № 2 м. Чернівці.  

В розмові з «живими книгами» учасники матимуть унікальну можливість з перших вуст дізнатися про справжнє життя національних меншин в Україні, їхній непересічний досвід, про їхні думки та почуття. З допомогою таких дискусій школярі зможуть розширити свій світогляд та позбутися існуючих стандартних уявлень про людей іншого етнічного та національного походження.  

«Ініціативу Різноманіття» було створено в квітні 2007 року МОМ, Управлінням Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців, Міжнародною Амністією в Україні з метою скоординованого врегулювання проблеми зростання кількості непровокованих злочинів на расовому підгорнуті. Ініціатива захищає людську гідність та добробут мігрантів, біженців та національних меншин України.  

Сьогодні «Ініціатива Різноманіття» нараховує понад 50 міжнародних, неурядових, державних та комерційних організацій, а також представників дипломатичних місій. Основними сферами діяльності Ініціативи є: співробітництво з урядом, спрямоване на підтримку дій держави, що сприяють міжкультурному діалогу; аналіз існуючого законодавства з питань дискримінації та просвітницька діяльність, що має на меті звернення уваги громадянського суспільства та широких мас на цю проблему.  

Міжнародна організації з міграції спрямовує свої зусилля на впровадження заходів, заснованих на принципах гуманності та поваги до прав мігрантів, у сприянні та регулюванні міграційними процесами, а також у протидії торгівлі людьми.  

МОМ була заснована в 1951 році. Сьогодні до її складу входить 122 країни-члена та 18 країн із статусом спостерігачів. МОМ має більш ніж 280 представництв у світі. Представництво МОМ в Україні розпочало свою діяльність у 1996 році. В 2002 році Парламент України ратифікував угоду про членство України в Міжнародній організації з міграції.  

Інформацію про  діяльність Представництва МОМ в Україні та Ініціативи Різноманіття можна знайти на офіційному веб-сайті за адресою www.iom.org.ua. Більше про «Живу Бібліотеку» можна дізнатися на блозі за адресою http://www.livinglibrary.org.ua. 

Для отримання відповідей на додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до Інформаційного відділу МОМ за телефоном (044) 568 50 15  або ж за електронною адресою pr@iom.kiev.ua

Ключові слова: Жива Бібліотека

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як заброньованому виїхати за кордон? З початком дії воєнного стану в Україні запроваджено обмеження на перетин
- 15.11.2024 13:14
КиївПрайд: скандал через співпадіння з Днем пам’яті жертв Голодомору Співпадіння дат: проблема етики чи випадковість?
- 15.11.2024 12:27
У Чернівцях за клопотанням слідчих поліції взято під варту місцевого наркозбувача Здійснюючи превентивні поліцейські заходи на території міста Чернівці, правоохоронці з
- 08.11.2024 11:46
Дональд Трамп одержал победу 2024 Победа Трампа также привела к усилению позиций
- 06.11.2024 14:48
Психологічна допомога для чоловіків Чому за допомогою звертаються чоловіки
- 31.10.2024 22:58
За допомогу в перетині кордону чоловікам - засудили на 2 роки тюрми Відповідно до вироку Новоселицького районного суду Чернівецького району, двох
- 31.10.2024 11:40
Какие черты лица у мужчин и женщин, которые изменяют? Выяснилось, что изменщиков можно отличить по определенным типичным чертам лица
- 30.10.2024 09:01
Введено спрощений алгоритм переведення військових Новий алгоритм спрощує процедуру переведення військовослужбовців
- 29.10.2024 16:37
Огляд основних воєнних дій в Україні з 21 по 27 жовтня Союзники та партнери підтримують Україну
- 29.10.2024 09:25

Всі новини