Встановити котел на дровах у Чернівцях можна терміново
- 26.09.2014 13:34Купити твердопаливний котел терміново варто саме зараз - до початку похолодання. Сьогоденні реалії вимагають великої економії коштів, особливо якщо мова йде про опалення в холодну пору року.Виходячи з того, що в країні дорожчає природний газ, а опалювальний сезон трохи відкладається, доцільніше за усе переходити на інші види палива, які допоможуть зберегти гроші. Значно дешевшою є деревина, і перевага цієї сировини полягяє в тому, що вона є відновлюваною. Сучасні технології дозволяють змінювати систему опалення житла чи промислового об’єкту, виходячи з потреб і можливостей. На сьогоднішній день дуже актуально встановлювати твердопаливні котли, які працюють на матеріалі, втричі дешевшому за природний газ — на деревині, або жа на вугіллі. Відзначимо, що такі опалювальні системи, наприклад, для житла, окуповуються вже за один опалювальний сезон. Значно вигідніше також встановлювати такі котли і для опалення підприємств і промислових майданчиків.
Підприємство ОленаК допоможе встановити котел на дровах, всі твердопаливні котли до газових котлів з гарантією. Допоможе газові котли запаралелити з твердопаливним. Встановити електричні котли. Ціни на котли - найнижні, діють спеціальні пропозиції та акції. Тел. для довідок 050 675-75-27
Таким чином, твердопаливні котли можна встановлювати для опалення жилих приміщень, а також об’єктів виробництва, теплиць, складських приміщень та інших об’єктів. Крім того, варто відзначити, що сировина, яка використовується в таких опалювальних системах — деревина, дерев’яні вироби, вугілля, торф — екологічно чисті та доступні матеріали, дешевші за природний газ.
Твердопаливний котел являє собою прилад для генерації енергії, в нашому випадку — тепла, яке виділяється під час спалювання певної сировини. Твердопаливні котли мають свої різновиди. Наприклад, є класичні котли, котли тривалого горіння, піролізні котли, твердопаливні котли з пелетами тощо. Давайте розглянемо кожний з цих видів та їх переваги.
Якщо йдеться про класичні твердопаливні котли, їх виготовляють зазвичай зі сталі чи чавуну. Паливо в таких моделях подається ручним способом, проте є варіанти з функцією очистки золи та автоматичної подачі палива. Працюють такі котли на вугіллі, торфі, деревині, що гарантує вам доступність палива. Проте варто відмітити, що коефіцієнт корисної дії в таких котлах менший, ніж в інших моделях. Також існує необхідність часто завантажувати паливо.
Розглянемо характеристики твердопаливних котлів тривалого горіння. Паливо в таких котлах, як ми бачимо з назви, грорає набагато повільніше. Наприклад, з одного завантаження дровами сировина горітиме близько 26 годин, вугілля може горіти до 5 днів. Такі можливості були отримані за допомогою жаростійких елементів, які використовуються в камери згорання, і мають більшу ефективність — ККД може дорівнювати 90%.
Піролізні котли цікаві тим, що в них використовується деревний газ — газ, який виділяється під впливом високих температур з деревини. При спаленні, вогник деревного газу може бути мати жовтий відтінок або не мати кольору зовсім. При цьому золи і сажі утворюється дуже мало. Варто відзначити також високу ефективність таких котлів — їх ККД може досягати 85%, проте є й свої нюанси. Такі котли зазвичай дорогі, і використовувати для опалення треба лише сухі дрова.
Пеллетні твердопаливні котли використовують для опалення деревні відходи, стружку, спресовану в грунули. Такі пеллети є доступним і недорогим матеріалом. Відмітимо, що пеллетні котли можуть вирокристовуватися майже необмежений термін в автоматичному режимі. Основний момент в виборі такого котла — тип подачі палива, тобто, механічна чи пневматична система. В першому випадку вимагається приміщення для збереження палива чи шнекові транспортери з ямою. В другому випадку подача палива здійснюється за допомогою компресора, який сам втягує сипкі матеріали в котел.
Твердопаливні котли - економічні, високоефективні, використовують доступне паливо і швидко окуповують себе. Вам лиш залишається обрати, який з видів котлів буде встановлено для опалення житла чи промислового об’єкту.
Коментарі (0)
Другие новости:
- 21.11.2024 14:56
- 15.11.2024 13:14
- 15.11.2024 12:27
- 08.11.2024 11:46
- 31.10.2024 11:40
- 30.10.2024 09:01
- 29.10.2024 16:37
- 29.10.2024 09:25