Як полегшити самопочуття при переході на зимовий час

- 26.10.2018 14:45
Як полегшити самопочуття при переході на зимовий час

Перехід на сезонний час  - на зимовий або літній - в будь-якому разі позначається на самопочутті, оскільки є стресовим для організму. Багато хто після переводу жаліється на дратівливість, сонливість або безсоння, депресію та навіть спалахи агресії.

Лікарі пропонують готуватись до переводу годинників заздалегідь - хоча б з тиждень. Але якщо у вас з якихось причин це не вийшло, можна піти на ектренну допомогу. Ефективним є нескладний масаж, який можна зробити самостійно - помасуйте із силою протягом деякого часу вушні раковини та мочки вух. Якщо у вас паморочиться у голові чи виникає нудота, спробуйте сильно помасувати мизинці, аби нормалізувати кров'яний тиск.

Досить багато біологічно активних точок знаходиться на ступнях людини, і масаж ніг також може збадьорити та надати сил. Спробуйте помасажувати кожну ступню протягом хвилини - плавними круговими рухами, які мають бути сильними. Починати рекомендовано з п'ят, переходячи поступово до пальців та до подушечок.

Відзначимо, що цього року перехід на зимовий час відбудеться в ніч на неділю, 28 жовтня - з 3 до 4 години ранку. Стрілки годинників переводяться на годину назад, тобто, ми отримуємо ніби додаткову годину для сну.

В багатьох країнах практикується перехід на сезонний час, і таких країн нараховується більше 100. Перехід на зимоий час призводить до економії електроенергії через максимально ефективне використання природного світла. Вперше таку практику ввели у 1908 році в Великобританії.


Ключові слова: перехід на зимовий час, сезонний час в україні, перехід на зимовий час україна 2018

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Юнакам з 17 років потрібно стати на військовий облік у 2025 році Хто звільняється від облікуНа облік не ставляться лише ті, хто:
- 18.04.2025 12:01
Чому банк може заблокувати карту? 5 причин блокування карток Чому банки в Україні можуьб заблокувати вашу картку? Розповімо основні причини
- 07.04.2025 15:47
Почему банки в Украине заблокируют вашу карту? 5 причин Основные причины блокировки карты
- 01.04.2025 16:49
Як прийняти спадщину якщо чоловік за кордоном? Якщо ви перебуваєте за кордоном і хочете оформити спадщину в Україні, це можливо. Для цього потрібно подати заяву про прийняття спадщини, завірену нотаріально.
- 01.04.2025 11:37
Як вирахувати свій грошовий код? Багато психологів, езотериків і практик фінансового благополуччя стверджують, що гроші притягуються не
- 30.03.2025 13:09
Як перевірити справжність купюри долар? снує кілька способів перевірити справжність купюри в доларах, використовуючи її грошовий код:
- 29.03.2025 09:04
Как высчитать свой денежный код Практика привлечения денег: как высчитать свой денежный код и написать его на купюре $1
- 26.03.2025 10:06

Всі новини